Vinnare

Här presenteras vinnarna i våra aktiviteter. Klicka på respektive månad för att se månadens vinnare. De första vinnarna presenteras 5 november.

September

Vinnaren av

Namn

Klass/Skola

Kommun

Vinnaren av

Cykel

Namn

Bianca

Emil

Amanda

James

Laura

Klass/Skola

Österskärsskolan, klass 1 b

Nårunga skola, klass 2

Grisbacka skola, klass 2a

Friggaskolan, klass 3b

Kyrkebyskolan, klass 6c

Kommun

Österåker

Vårgårda

Umeå

Östersund

Arvika

Vinnaren av

1000 kr till klasskassan

Namn

Klass/Skola

Gärdeåsskolan, klass 2

Böle skola, klass 3

Brandthovdaskolan, klass 4a

Skanskvarnsskolan, klass 4b

Mossleskolan, klass 2

Kommun

Ljusdal

Piteå

Västerås

Stockholm

Värnamo

Oktober

Vinnaren av

Namn

Klass/Skola

Kommun

Vinnaren av

5000 kr till klasskassan

Namn

Klass/Skola

Stefanskolan, F-4

Kommun

Stockholm

Vinnaren av

3000 kr till klasskassan

Namn

Klass/Skola

Nättrabyskolan, klass 3B

Kommun

Karlskrona

Vinnaren av

2000 kr till klasskassan

Namn

Klass/Skola

Hanemålaskolan, klass 5

Kommun

Nybro

Vinnaren av

Namn

Klass/Skola

Kommun

Vinnaren av

Uppdraget oktober - Bok

Namn

Klass/Skola

Kronoparksskolan, Droppen 1

Kommun

Karlstad

November

Vinnaren av

Namn

Klass/Skola

Kommun

Vinnaren av

Biobiljett

Namn

Emelie Hagen

Theodor Lantz

Klass/Skola

Kulparksskolan, klass 2A

Västerfärnebo skola, klass 1

Kommun

Lund

Sala

Vinnaren av

Bok

Namn

Adrian Häggkvist

Julia Svedin

Klass/Skola

Björklinge skola, klass FB

Rådan skola, klass 4

Kommun

Uppsala

Sollentuna

Vinnaren av

Spel

Namn

Ricky Lindberg

Julius Tamimi

Klass/Skola

Rejmyre skola, klass 3

Nya Elementar skola, klass M 4-6

Kommun

Finspång

Stockholm

December

Januari

Vinnaren av

Namn

Klass/Skola

Kommun

Vinnaren av

3000 kr till klasskassan

Namn

Klass/Skola

Rosendalsskolan, klass 1A

Kommun

Göteborg

Vinnaren av

2000 kr till klasskassan

Namn

Klass/Skola

Fjällängsskolan, klass 4A och 4B

Skanskvarnsskolan , klass 4B

Kommun

Östersund

Stockholm

Vinnaren av

1000 kr till klasskassan

Namn

Klass/Skola

Tulinkisuando friskola, klass F-1, 3-4

Tveta friskola, klass 6

Helgums skola, klass FSK

Kommun

Kiruna

Säffle

Sollefteå

Februari

Vinnaren av

Namn

Klass/Skola

Kommun

Vinnaren av

Biobiljett

Namn

Malin Hertz

Bianca Hultgren

Klass/Skola

Torpaskolan, klass 2A

Björknässkolan, klass 1B

Kommun

Jönköping

Nacka

Vinnaren av

Spel

Namn

Natalija Kitic

Eyvind Hallqvist

Klass/Skola

Sandersdalsskolan, klass 3A

Rosendalsskolan, klass 1

Kommun

Uddevalla

Uppsala

Vinnaren av

Bok

Namn

Orvar Norman

Linnea Thoren

Klass/Skola

Högåsskolan, FSK A

Kyrkbyn, klass 2

Kommun

Knivsta

Orsa

Mars

Vinnaren av

Namn

Klass/Skola

Kommun

April

Vinnaren av

Namn

Klass/Skola

Kommun

Maj

Vinnaren av

Namn

Klass/Skola

Kommun